неділя, 23 грудня 2012 р.

Встановлення MySQL Workbench

Більшість замовлень на розробку веб-сайтів містять вимогу про використання баз даних. Типовою є MySQL, що її встановлено на моєму тестовому майданчику і яку просять використовувати для дрібних проектів. Роботу з цією БД можна організувати за допомогою консольних запитів (mysql-client) або ж за допомогою графічних утиліт. Основними вимогами до такої утиліти є:
  • кросплатформність (бо краще так);
  • зручність використання;
  • підтримка всього, що тільки може бути;
  • хороші відгуки на різних форумах.

ЗалежністьПакунок Debian
libziplibzip-dev
sigc++-2.0libsigc++-2.0-dev
gtkmm-2.4libglibmm-2.4-dev
sqlite3libsqlite3-dev
MySQL development librarylibmysqlclient-dev
uuiduuid-dev
lualiblua5.1-0-dev
Python development librarypython-dev
ctemplatelibctemplate-dev
libiodbclibiodbc2-dev
Відправною точкою став допис на Хабрахабрі, у якому запропоновано скористатися утилітою MySQL Workbench від Oracle (розробник БД, як не як). На сайті знаходяться пакунки для Fedora та Ubuntu, що не влаштовує мене, як дебіанщика. А тому компанія завбачливо виклала і джерельні коди самого проекту, який можна скомпілювати.
Після встановлення всіх потрібних пакетів, вилізла помилка у скрипті libtool, яка радісно сповістила про те, що ряд параметрів не підтримується. Так що колупаємо далі у пошуку нових, простих, і зручних менеджерів для MySQL.

2 коментарі:

Анонім сказав...

Последнее время я использую Valentina Studio для работы с MySQL на MAC OS X. Очень хороший и бесплатный инструмент, рекомендую посмотреть.http://www.valentina-db.com/en/valentina-studio-overview
Так же, Вы можете установить Valentina Studio (бесплатно) непосредственно из Mac App Store: https://itunes.apple.com/us/app/valentina-studio/id604825918?ls=1&mt=12

Wanderlust сказав...

Дякую.

Будемо пробувати в роботі. :)