субота, 9 квітня 2016 р.

Pilgrim - casual classic 11302-00401

В житті кожного порядного та небайдужого громадянина™ виникає ситуація, коли він нарешті готовий замовляти через інтернет не лише побутову техніку з Китаю, але й одяг, який приміряти можна лише після отримання. Так, він може не підійти, або виглядати геть не так, як на фотографіях. Проте інтернет магазини намагаються мінімізувати ці незручності за допомогою різних акцій, сервісної підтримки і супроводу товару аж поки клієнт не буде задоволеним, що конвертується магазину в заробіток, покращення репутації, отримання лояльного клієнта тощо.

Трішки передісторії: Про магазин Pilgrim я дізнався внаслідок їх активної маркетингової кампанії в червні минулого року. На той момент я шукав українських виробників (якщо пригадуєте, була така хвиля зацікавленості речами, які роблять у нас), і вибір на «Пілігримів» пав в першу чергу тому, що вони мали привабливу рекламу, гарне ім'я, були зроблені в Україні (так, зірки стали так, як мало бути). Тому, десь підсвідомо я вирішив, що наступна пара взуття (а це була модель 
11302-00401) буде придбана саме у них.
Ну, а тепер власне до самого процесу замовлення (пишу по гарячих слідах, тому можете сприймати це якраз як перше враження), яке я робив недільного вечора. Система замовлення є досить простою, проте, для тих, хто читає уважно, може впасти у вічі те, що у рекомендаціях для споживача пропонується визначити свій розмір і повноту, проте на сторінці замовлення просять вказати лише розмір. Ну, Бог з ним, можливо я просто десь щось пропустив. Тим паче, що неділя, а в понеділок вже буду займатися іншими справами.

В понеділок зранку, до мене зателефонувала менеджер Наталя (до її честі, вона дзвонила декілька разів, аж поки додзвонилась до мене), яка перепитала ще раз, чи я все вірно замовив. Я підтвердив, всі дані , і розказав, що на сайті пропонується визначити як розмір так і повноту ноги, але на сторінці замовлення можна вказати лише розмір ноги. Вона мені пообіцяла вислати лист з посиланням, де можна виміряти і вказати повноту ноги, проте, це було посилання на ту ж саму сторінку, яку я вже бачив. Тим не менше, у вівторок ввечері (у зв'язку зі своїм навантаженнями), я спромігся їй передзвонити, та уточнити номер ноги, включаючи розмір у сантиметрах, а також домовитися, що моє замовлення виїде до мене у середу (оскільки їде з Харкова, то у Львові очікується у п'ятницю). Правда про повноту - ані слова. Хоча я вже бачив один відгук, у якому інший клієнт казав, що взуття йому не підійшло саме по повноті. Тому деякі побоювання все ж були. 

Сьогодні зранку, я таки забрав пакунок з «Нової пошти». Фірмова коробка білого кольору з пілігримом, запакована у плівку, через два дні дісталась до свого власника.

Вигляд зверху
Вигляд збоку
Всередині самої коробки, окрім пари взуття виробник поклав:
а) календар-промоакція з кодом на знижку при замовленні наступної пари;
б) фірмовий паперовий подарунковий пакет;
в) видаткову накладну;
г) заяву на повернення товару та грошових коштів.
Коробка взуття і її вміст
Останній пункт вразив наповал: виробник пропонує при поверненні товару або замінити модель/розмір, або ж повернути кошти, при чому повернення може бути на картку з якої здійснювалась оплата, на банківський рахунок або ж поштовим переказом. Тобто жодних обмежень і суцільна турбота про покупця та його комфорт. Ось вам зразок якісного українського магазину, у якому хочеться купувати і надалі.

Перше враження від взуття - сидить як влите.

Чого б хотілося ще? Щонайменше двох речей: інструкції по догляду за взуттям та більш жорсткого картону у коробці, яка трішки прим'ялась при транспортуванні.

Ну, і зробіть щось з повнотою ноги, невже люди даремно її вимірюють?

2 коментарі:

Pilgrim.shoes сказав...

Доброго дня. Картон поміняємо згодом, хоча ми не прискипливі- прим'ятість на гарантії не вплине, а функцію транспортування вона виконала. У посиланні є пункт і про догляд, і про повноту, і про розмір. А з повнотою все просто-вона або підійде або ні. Інша річ розмір-його можна змінити. Щодо відсутності крафтового паперу з інструкцією-може загубилася у пакеті? Якщо ні - то мабуть посіяли при пакуванні((-виправимось.

Wanderlust сказав...

Дякую за миттєву реакцію. Власне питання щодо упаковки не так з точки зору транспортування, як радше з естетичної. В тому розрізі, у якому це Ви подаєте - жодних проблем і заперечень.

Щодо повноти, то мене збила власне інструкція на сайті, може краще тоді з того малюнка забрати повноту, бо я довго думав для чого я його вимірював.

Інструкції не було, двічі все передивився :( Мабуть справді при пакуванні забули покласти.

І як побажання на далеке майбутнє: хотілося б щоб коробка закривалась не плівкою (яка в кількох місцях не покрила саму коробку), а запаяним пакетом (якщо таке можливе).